Науково-практичний досвід – юним науковцям

Науково-практичний досвід – юним науковцям 24 вересня о 16-й годині актова зала Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України (вул. Золотоворітська, 6 Б) заповнилась юними науковцями − учнями київських шкіл та їхніми наставниками – вчителями географії. Тут відбулася зустріч науковців, керівників секцій відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді з юними дослідниками. Відкрила зустріч завідувач відділення Зінаїда Олександрівна Курлова, яка розповіла про структуру відділення, особливості навчання, організацію проведення літньої комплексної географічної практики та особливості роботи літньої наукової експедиції. У своєму виступі вона наголосила на тому, що дослідження мають бути самостійними і відповідати умовам наукової доброчесності. Також важливо, аби учні досліджували тематику, якою насправді цікавляться і водночас уникали занадто загальних і непідйомних тем. Вузька тематика - запорука власного дослідження, можливість продемонструвати власні напрацювання.


Підсумовуючи свій виступ, Зінаїда Олександрівна перелічила послідовні кроки, що ведуть до успіху у пізнанні наук про наш спільний дім - Землю, а першим кроком назвала приєднання до команди відділення.

Після представлення усіх керівників секцій відбулись відповідні заняття. Керівники секцій допомагали учням, які ще не визначились з вибором тем досліджень, консультували щодо написання науково-дослідницьких робіт, відповідали на численні запитання.

З усіма новинами,  орієнтовною тематикою робіт відділення наук про Землю, тестами минулорічних контрольних робіт, методичними виданнями можна ознайомитись на сайті Київської МАН в мережі Інтернет.

Вітаємо нових членів команди відділення наук про Землю Київської МАН!

 


 

 


 Версія для друку Опубликовано: 27 Вересня 2019
Поділитись: