Науково-практична конференція, присвячена проблемам і перспективам музейної педагогіки

Науково-практична конференція, присвячена проблемам і перспективам музейної педагогіки 24-25 вересня у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулася науково-практична конференція «Музейна педагогіка – проблеми, сьогодення, перспективи». Ця тема є нагальною і надзвичайно актуальною для сьогодення. У програмі конференції було 33 доповіді, авторами яких є фахівці з музеїв, шкіл та наукових установ Києва, Москви, Черкас, Львова, м. Сніжного Донецької області, Бережан, Луцька.


Виступи були присвячені актуальним проблемам використання музейних експозицій у навчальному процесі, застосування інтерактивних методів подання інформації, організації культурного дозвілля школярів, створення у музеях освітнього, культурного, виховного простору для формування повноцінної, патріотично налаштованої особистості. Деякі доповіді викликали жваві дискусії, учасники конференції активно обмінювались думками та досвідом.

У заході взяли участь представники  Київської Малої академії наук учнівської молоді. Перед присутніми виступила завідувач відділення історії С.М. Сивенко, яка подякувала керівництву заповідника за плідне співробітництво і презентувала збірку матеріалів ІV спільної конференції «Вивчаємо Києво-Печерську Лавру разом» 2013 року.

Версія для друку Опубликовано: 03 Жовтня 2013
Поділитись: