Науково-практична конференція, присвячена 290-й річниці з дня народження Г.С. Сковороди.

«Великий наш філософ щедру залишив нам спадщину по собі: обсягом широку, змістовністю глибоку і щодо світогляду свого – чисту та моральну…», – писав про Г. Сковороду Павло Тичина.
У роботі конференції взяли участь слухачі відділень філософії та суспільствознавства, історії, української філології та мистецтвознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді.
Програма конференції була насиченою: це й екскурсія музеєм Михайла Грушевського, і виступ кобзаря Тараса Компаніченка, і повідомлення учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді про життя та творчість, філософсько-соціологічні погляди, літературно-музичну спадщину, етичне вчення Г. Сковороди. Молоді дослідники висвітлили також питання буття світу, концепції самопізнання, новаторства філософії Григорія Савича Сковороди, відмітили вплив ідей філософа на сучасність.
У заключному слові директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» В.О. Васинюк висловив подяку співробітникам Історико-меморіального музею Михайла Грушевського і всім учасникам конференції. Також він відзначив дипломами учнів-членів Київської МАН, які виступали із доповідями.