Науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної наукової думки»

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної наукової думки» 14 листопада учні-члени секцій відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у роботі науково-практичної конференції молодих учених «Актуальні проблеми сучасної наукової думки», що проходила в Університеті економіки та права «КРОК».


Одним з головних принципів створення європейського освітнього простору є освіта, що базується на науковій діяльності та дослідженнях, інтегрує навчальний процес і науковий пошук.

У сучасному світі посилюються інтеграційні процеси у багатьох сферах суспільного життя, тому питання, які порушувалися та обговорювалися на науковому зібранні,  набувають важливого значення. А це:
  • актуальні проблеми соціально-економічного розвитку в глобально-постіндустріальному середовищі;


  • забезпечення економічної безпеки держави та суб’єктів господарської діяльності в умовах євроінтеграції;


  • фінансова політика держави в умовах євроінтеграції;


  • управління проектами і програмами проектноорієнтованого бізнесу;


  • сучасні інноваційні технології менеджменту та освіти;


  • соціально-психологічні аспекти сучасної наукової думки;


  • тенденції розвитку політичної науки у ХХІ столітті;


  • історичні та філософські погляди на розвиток державотворчих процесів;


  • комерціалізація результатів господарської, наукової та науково-технічної діяльності.

Молоді пошуковці взяли активну участь у роботі секції 8: Історичні та філософські погляди на розвиток державотворчих процесів, де виступили із повідомленнями та приєдналися до дискусії.

Особливу реакцію присутніх викликала доповідь на тему: «Особливості сучасного стану формування Верховної Ради України як вищого органу законодавчої влади в країні у 2014 році».

Загалом потрібно зазначити, що зростає інтерес до вивчення і взаємного використання досвіду розвитку національних законодавств, обміну правовою інформацією та науковими ідеями. Актуалізується необхідність комплексного дослідження феномену правової системи, що, у свою чергу, штовхає молоду учнівську еліту на інноваційний пошук, особливо в сучасних умовах трансформації суспільства.Всі учасники конференції були нагороджені сертифікатами.Версія для друку Опубликовано: 18 Листопада 2014
Поділитись: