Науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи»

Науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи» 29 листопада у приміщенні Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова керівники секцій історії України, всесвітньої історії, археології, етнології відділення історії Київської МАН учнівської молоді спільно з вчителями та учнями загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва провели науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи».


 Мета заходу: ознайомити учасників семінару з особливостями роботи відділення історії Київської МАН; представити методичну розробку «Основні вимоги до підготовки та написання  науково-дослідницьких та реферативних робіт (відділення історії)» і найкращі науково-дослідницькі роботи учнів-членів відділення, подані на конкурс-захист у 2011-2013 н.р.Програма семінару включала такі виступи:
  • Презентація роботи  відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді.Сивенко Софія Максимівна– зав. відділення історії, керівник секції історії України.


  • Презентація методичної розробки «Основні вимоги до підготовки та написання науково-дослідницьких та реферативних робіт (відділення історії)».Кухарська Олена Миколаївна зав. кабінету відділення історії, керівник секції археології.


  • Особливості структури науково-дослідницької роботи відділення історії КМАН.Черевко Оксана Степанівна доцент кафедри всесвітньої історії НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат історичних наук.


  • Сервер підтримки навчальної взаємодії як інформаційне середовище методичної допомоги вчителям і учням.Ніколенко Людмила Григорівна зав. відділу впровадження інформаційних і інноваційних технологій.

Присутні на семінарі вчителі отримали примірники методичної розробки «Основні вимоги до підготовки та написання науково-дослідницьких та реферативних робіт (відділення історії)».Версія для друку Опубликовано: 04 Грудня 2012
Поділитись: