Наукові читання „Видатні менеджери минулого та сучасності”

Наукові читання „Видатні менеджери минулого та сучасності”


28 листопада 2011 року відбулися анонсовані  наукові читання „Видатні менеджери минулого та сучасності”. Ініціатором  та організатором   заходу виступило відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді (КМАНУМ).



Співорганізаторами стали: Університет економіки і права «КРОК», Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки і права «КРОК», які гостинно відкрили для МАНівців свої двері. Учасниками наукових читань стали слухачі КМАНУМ, учні ліцеїв та гімназій міста Києва, студенти коледжів, вчителі, керівники секцій відділення економіки, керівництво навчальних закладів.



Метою наукових читань був аналіз найефективніших управлінських поглядів 12-ти провідних менеджерів, відомих в Україні і світі.



Із вступним словом перед присутніми виступила проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету економіки та права «КРОК» Наконечна Наталія Василівна.



Мультимедійну презентацію на тему «Призначення та функції менеджера» представила завідувач кабінету відділення економіки КМАНУМ Кагляк О.В.



На наукових читаннях блискуче виступили такі слухачі відділення економіки КМАНУМ:




 1. Таїсія Бердник, учениця 11 класу Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, з мультимедійною презентацію на тему: «Родина Терещенків».


 2. Іваненко Павло,  учень 10 класу гімназії «Академія», з мультимедійною презентацією на тему: «Генрі Форд».


 3. Свіденюк Валерія, учениця 11 класу ліцею «Наукова зміна», з мультимедійною презентацію на тему: «Волт Дісней».


 4. Антон Александров, учень 11 класу Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, з мультимедійною презентацію  на тему: «Стів Джобс».


 5. Фаткуліна Марина, учениця 9 класу гімназії № 30 «ЕкоНад», з мультимедійною презентацію на тему: «Ігор Литовченко».


 6. Марченко Микита, учень 10 класу Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, з мультимедійною презентацію на тему: «Мукеш Амбані».


 7. Амєліна Ольга, учениця 10 класу гімназії «Академія», з мультимедійною презентацію на тему: «Петро Порошенко».


 8. Демотко Олена, учениця 10 класу Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, з мультимедійною презентацію на тему: «Джиммі Уельс».


 9. Романець Сергій, студент 3 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, з мультимедійною презентацію на тему: «Білл Гейтс».


 10. Горбонос Тетяна, учениця 11 класу гімназії № 30 «ЕкоНад», з мультимедійною презентацію на тему: «Євген Уткін».


 11. Мичак Роман, студент 2 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, з мультимедійною презентацію на тему: «Акіо Моріто».


 12. Вакуленко Лідія, учениця 11 класу ліцею «Наукова зміна», з мультимедійною презентацію на тему: «Дональд Кендалл».



В аудиторії панувала інтелектуальна атмосфера. Підсумки наукових читань підвела завідувач відділення економіки КМАНУМ Мамедова Н.І. Вона вручила подяки доповідачам від Київської Малої академії наук учнівської молоді за активну участь у заході, а також запрошення на безкоштовну участь у тренінгу «Від мрії до мети», який спеціально для них 22 грудня 2011 року проведе сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime Артем Золотарь.



Усі присутні одержали також сувеніри від Університету економіки і права «КРОК», а під час перерви мали можливість познайомитись і обмінятися науковими поглядами.



Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та проведенні наукових читань директору Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєвій Людмилі Петрівні та проректору з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету економіки і права «КРОК» Наконечній Наталії Василівні.



Сподіваємось, що участь у наукових читаннях спонукатиме юних економістів брати приклад з видатних менеджерів минулого та сучасності і бути успішними керівниками у майбутньому.



Версія для друку Опубликовано: 30 Листопада 2011
Поділитись: