Наукова конференція в секції Архітектура та дизайн відділення

Наукова конференція в секції Архітектура та дизайн відділення Наукова конференція в секції Архітектура та дизайн відділення Технічних наук Київської МАН в рамках ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відбувалась злагоджено та енергійно, хоча хвилювання учасників відчувалось!

Доповіді та презентації слухало шановне журі:


 

Головував Олександр Володимирович Кащенко - декан Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва та архітектури, доктор технічних наук, професор.

 

 

Допомагали йому колеги:


 

Віктор Олександрович Тімохін - завідувач кафедри Дизайну архітектурного середовища, доктор  архітектури, професор.

Валерій  Васильович Товбич - завідувач кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, доктор архітектури, професор.

 

Координатором виступала секретарка журі, керівниця секції Архітектури та дизайну Ганна Кузьмина  - доцентка кафедри Інформаційних технологій в архітектурі, кандидатка архітектури.

 

Підтримувала учасників Конкурсу й завідувачка відділення Технічних наук Станіслава Ігнатова.

 

В секцію Архітектури та дизайну цього року подано науково-дослідницькі роботи учнів 9-11 класів Гімназії «Академія», Спеціалізованої школи № 94 «Еллада» та Ліцею № 100 «Поділ» за темами: «Розвиток сучасних стилів в архітектурі», «Застосування мобільних будівель в умовах пандемії», «Універсальний дизайн як основа проєктування рекреаційного середовища», «Основні напрямки розвитку екологічної архітектури», «Прийоми екологічного формування внутрішнього архітектурного середовища», «Будівлі майбутнього», «Мобільна архітектура. Пересувні будинки, як один з  видів адаптованої архітектури», «Природні аналогії, як об'єкт формоутворення в архітектурі», «Сучасний дизайн альтанок та навісів», «Основні прийоми озеленення будівель. Сади на дахах.» Всі проєкти яскраві та цікаві!

 

 

 

 

Оцінювання на науковій конференції здійснювалось за такими критеріями:


 

✅ Актуальність теми дослідження.

✅ Чіткість, логічність і послідовність викладення матеріалу.

✅ Критичний аналіз досліджуваної проблеми зі зазначенням особистого внеску учасника в її вирішенні.

✅ Самостійність, оригінальність і доказовість суджень.

✅ Культура мовлення, вільне володіння матеріалом, доступність та оригінальність подання інформації, кваліфіковане ведення дискусії.

 

Всім учасникам Конкурсу бажаємо натхнення, наснаги та створення ще цікавіших проєктів!

Версія для друку Опубликовано: 09 Лютого 2021
Поділитись: