Настановчі сесії Київської МАН тривають!

Настановчі сесії Київської МАН тривають! Закінчився ще один презентаційний день, пройшли настановчі сесії відділень наук про Землю та екології Київської Малої академії наук. Вивчати Землю корисно всім. Бо знати – означає уберегти її від нерозумної, надмірної промислової діяльності, врятувати тваринний і рослинний світ від небезпеки кислотних дощів, радіації та шкідливих хімічних речовин, бути обережними і виваженими у своїх відносинах з рослинами і тваринами, ґрунтами і травами, водою і повітрям.

Але жодна природна наука не в змозі охопити всі сторони такого складного природного тіла, яким є наша планета. Тому пізнання того, що нас оточує, ставить перед науковцями нові й нові завдання. І вирішувати ці завдання доведеться новому поколінню разом із досвідченими фахівцями. Теми нових досліджень вже чекають на юних науковців. Майбутнє Землі у ваших руках!

 

Чекаємо на вас, нехай вас надихають приклади Тимофія Нагорного, Артема Гончаренка та інших вихованців, які почали свій шлях до значних досягнень у Київській Малій академії наук.

 

Давайте покращувати навколишній світ разом!

Версія для друку Опубликовано: 10 Вересня 2020
Поділитись: