Настановча сесія відділення наук про Землю

Настановча сесія відділення наук про Землю Відділення наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді" провело настановчу сесію в онлайн (09.09.2020 р.) і офлайн форматі (11.09.2020 р.). Онлайн зустріч відбулась у режимі відкритого ефіру та відповідний відеоролик розміщено на офіційній сторінці КПНЗ "КМАН учнівської молоді" у соціальній мережі "Faceboоk" - https://www.facebook.com/kyiv.man/videos/695928981013437 Вже традиційними стали зустрічі викладачів відділення наук про Землю з вчителями географії міста та учнів-членів активу на початку навчального року. Розпочались вони зустріччю з керівниками секцій відділення наук на Землю та інформуванням про особливості навчання у новому навчальному році у КПНЗ "КМАН учнівської молоді" на базі гідрологічної станції Київа (з огляду на дотримання санітарно-епідемологічних вимог до проведення громадських заходів).

Вересневі зустрічі – це завжди початок творчої співпраці педагогічних працівників Київської МАН, методистів районних управлінь освіти та вчителів географії навчальних закладів міста Києва, що стає запорукою успіху в роботі з обдарованою учнівською молоддю.

Завідувач відділення наук про Землю І.Г. Савчук зокрема розповів про співпрацю відділення з науково-дослідними установами міста і закладами вищої освіти. В.О. Руда (керівник секції «Кліматологія та метеорологія») проінформувала учасників про новий проєкт відділення "Повітря. Ландшафт. Місто" із застосування малого літального безпілотного апарату. В.М. Ліпінський (керівник секції «Гідрологія та океанологія») розповів про досвід проведення польових занять із комплексного вивчення околиць Києва з позицій наук про Землю. Т.В. Слободянюк (керівник секції «Географія і ландшафтознавство») розповіла про проведення екскурсій на осінніх канікулах історичним центром столиці України. О.В. Томченко (керівник секції «ГІС та ДЗЗ») розповіла про особливості роботи учнів з космічними знімками.

З усіма новинами, а саме – орієнтовною тематикою робіт відділення наук про Землю, зразками науково-дослідницьких робіт учнів, текстами минулорічних контрольних робіт, методичними виданнями --  можна ознайомитись на офіційному сайті КПНЗ "КМАН учнівської молоді" та у соціальній мережі "Facebook" .

Версія для друку Опубликовано: 15 Вересня 2020
Поділитись: