Настановча сесія відділення історії 2016-2017 н.р.

Настановча сесія відділення історії 2016-2017 н.р. 15 вересня у концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася настановча сесія відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді. Перед присутніми виступили:


Софія Максимівна Сивенко − завідувач  відділення історії КМАНУМ, керівник секції історії України,яка детально поінформувала учнів, батьків та вчителів міста Києва про роботу та досягнення відділення у 2015-2016 навчальному році, заплановані наукові та соціокультурні заходи, реалізацію цікавих проектів;

Тетяна Володимирівна Хорольська – методист відділення історії КМАНУМ, педагогічний керівник секції всесвітньої історії;

Станіслав Вікторович Кунц – студент І курсу Інституту  міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, призер  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2015-2016 років (І місце).

Учасникам VІІІ  юнацької наукової-практичної  конференції «Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом» було вручено збірник матеріалів конференції, в якому опубліковані їхні статі.

 Педагоги та учні загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів міста Києва ознайомились із презентаціями відділення історії, літніх експедицій та поїздок, а також із формами його роботи, а саме: з графіком лекцій, семінарів, наукових занять, круглих столів, конференцій, зустрічей з науковцями, конкурсів, екскурсій та інше. Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2016
Поділитись: