Наші вихованці – гордість України: сюжет на телеканалі 1+1.

Наші вихованці – гордість України: сюжет на телеканалі 1+1. Національний телеканал 1+1 у новинах ТСН з гордістю представив увазі всієї країни Платона Большакова – вихованця відділення технічних наук Київської МАН, наймолодшого переможця Малайзійської виставки «Malaysia Technology Expo 2021 Special Edition – COVID-19 International Innovation Awards II».

Журналістка Світлана БЕРЕЗІВСЬКА у своєму сюжеті «Як виховати вундеркінда» поспілкувалася з мамою Платона, Тетяною БОЛЬШАКОВОЮ, яка поділилася власним рецептом виховання талановитої дитини, проте історія розвитку його геніальності розпочалася з боротьби із затримкою мовленнєвого розвитку, на фоні чого виникло захоплення конструктором LEGO.

Науковий керівник проєкту – Олег Володимирович КОЗЛЕНКО, керівник секції технологічних процесів та перспективних технологій Київської МАН, завідувач лабораторії КПІ імені Ігоря Сікорського, заслужений вчитель України, – всебічно підтримує юного науковця, допомагає йому, радіє його успіхам і мотивує до продовження занять технічною творчістю. Саме під таким чуйним керівництвом Платон став наймолодшим переможцем серед усіх учасників від Київської малої академії наук на Малайзійській технологічній виставці. Винахідник створив робота для дезінфекції місць масового скупчення й у результаті отримав золоту нагороду на міжнародному змаганні.

Директорка Київської МАН Ірина Юріївна ПОЛІЩУК наголосила, що сьогодні Мала академія конкурує за увагу дітей із індустрією розваг. Дітям  дійсно цікаво те, що не вимагає додаткових інтелектуальних зусиль і різноманітні гаджети та доступність додатків до них лише посилює цю схильність. Наше завдання – це використовуючи природню схильність дитини до пізнання, зацікавити її процесами пошуку та творення, щоб дитина отримала смак перемоги, який мотивуватиме її творити далі. Ось як наш Платон, який працює над новими гаджетами та їх новими можливостями. Сподіваємося, що він не зупиниться й доведе справу до завершення.

Бажаємо подальших успіхів та втілення найсміливіших мрій!

Версія для друку Опубликовано: 04 Серпня 2021
Поділитись: