Нас вітають із 10-річчям Київської МАН

Нас вітають із 10-річчям Київської МАН Нам – 10 років, і як же це приємно – отримувати вітання від науково-освітянської еліти Києва та України! Маємо честь приймати на свою адресу такі слова:

Шановна Ірино Юріївно!
Шановні колеги!


 

Кожна людина з моменту народження творить КНИГУ,  книгу свого життя, щодня перегортає сторінки власного часопису, творить свою Долю. І для того, щоб ці сторінки були яскраві, сповнені радістю, щастям, надією і сподіваннями, поруч мають бути ті, які надихають і спонукають творити. Скільки таких сторінок написано разом з Київською Малою академією наук? Їх важко порахувати, а ще важче творити, але кожного дня ви неупинно й майстерно виліплюєте щасливі дитячі усмішки. 

Ви робите вагомий внесок у розвиток кожного маленького і великого сердець, передаючи неоцінений скарб високої освіченості та духовності, формуєте висококультурне покоління, яке продовжуватиме справу утвердження України як рівноправної в сім’ї розвинутих держав.  

Вам – 10. Нехай кожен день із наступних десятиліть додає життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів, задумів і забаганок в ім’я розквіту рідної землі!

 

З повагою,
Іван Васильович Сергієнко,
доктор наук, професор, академік НАН України,
директор інституту кібернетики імені В. М. Глушкова

Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2020
Поділитись: