Нас вітають із 10-річчям Київської МАН

Нас вітають із 10-річчям Київської МАН Нам – 10 років, і як же це приємно – отримувати вітання від науково-освітянської еліти Києва та України! Маємо честь приймати на свою адресу такі слова:

Шановні колеги!


 

Від імені наукової спільноти України прийміть щирі вітання зі знаменним ювілеєм –10-річчям плідної праці на освітянській ниві!

В умовах непростих викликів сьогодення ваші титанічні зусилля і колосальний досвід із формування інтелектуальної еліти нашої країни є потужним внеском у розбудову української державності та надійною запорукою модерного майбутнього України. 

Ваша творча, самовіддана та подвижницька праця зі збереження наукових традицій серед учнівської молоді та впровадження інноваційних методів в освітянському позашкіллі принесли вам високе визнання в країні та за її межами.

Упродовж багатьох років ви з невичерпною енергією  та професійною майстерністю гідно плекаєте нову генерацію української нації. Завдяки вашій роботі юні дослідники відкривають для себе незбагненний світ науки, отримують важливі навики критичного мислення та можливість реалізувати власні дослідницькі ідеї.

Прийміть нашу глибоку подяку і шану вам та найщиріші побажання зберігати й надалі невтомну енергію новаторського пошуку, благородну високість устремлінь і гуманність вчинків, притаманні вам високий педагогічний професіоналізм та ерудицію. Нехай усі ваші дні будуть плідними на творчі задуми, хороші справи на благо і процвітання незалежної Української держави.

 

 

З повагою,
доктор історичних наук, професор,
заступник директора з наукової роботи
Інституту історії України НАН України,
член-кореспондент  НАН України,
голова Національної спілки України
Реєнт О.П.


 

Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2020
Поділитись: