Нагородження переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні економіки Київської МАН

Нагородження переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні економіки Київської МАН 16 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні економіки.
Захід відбувся в Університеті економіки та права «КРОК» за підтримки співробітників Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, керівництву яких ми висловлюємо щиру подяку за довготривалу і плідну співпрацю. Завідувач відділення економіки Наталія Іванівна Мамедова звернулася до присутніх із вітальним словом та вручила учням дипломи першого, другого та третього ступенів, а також грамоти за активну участь.

Також перед юними МАНівцями виступили директор департаменту з розвитку Університету економіки та права «КРОК» Ірина Сергіївна Тулякова та завідувач економічного відділення Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Наталія Костянтинівна Новіцька. Вони вручили усім нагородженим корпоративні сувеніри.

Версія для друку Опубликовано: 17 Травня 2013
Поділитись: