Нагородження переможців і призерів ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні екології та аграрних наук Київської МАН

Нагородження переможців і призерів ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту у відділенні екології та аграрних наук Київської МАН 21 травня, востаннє у цьому навчальному році, зібралися юні київські екологи, щоб підвести підсумки своєї роботи і отримати заслужені нагороди. Серед присутніх − члени секцій екології, гідроекології, екології тваринного світу (зоології), екології рослинного світу (ботаніки), лісознавства та агрономії, охорони довкілля та збалансованого природокористування відділення екології та аграрних наукКиївської МАН, вихованці відділу біології Київського Палацу дітей та юнацтва, учні шкіл, ліцеїв і гімназій різних районів міста. Всіх їх об’єднує любов до екологічної науки, жадоба до знань, прагнення до творчої науково-дослідницької роботи, уболівання за рідну природу, її охорону та примноження.


Святково одягнені, з піднесеним настроєм та у доброму гуморі заходили юні обдарування до однієї з добре відомих їм провідних академічних установ – Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна. Саме на базі Інституту біохімії щомісяця відбувалися лекції провідних вчених України в рамках лекторію «Передові рубежі біології», саме з Інститутом біохімії співпрацюють секція екології відділення екології та аграрних наук КМАН та гурток біохімії КПДЮ. Тут також працює Університет юних біохіміків, де юні науковці виконують свої експериментальні роботи із застосуванням сучасних біохімічних, екологічних та біотехнологічних методів. Добре відомий серед школярів міста Києва і меморіальний музей О.В. Палладіна, який вони часто відвідують і де знайомляться з життям і творчістю видатного ученого, засновника Інституту біохімії та Українського біохімічного товариства, творця української біохімічної школи. Експериментальні роботи, виконані юними дослідниками в інститутських лабораторіях, як правило, отримують визнання на різних юнацьких конкурсах, і їх виконавці посідають призові місця.

Процес нагородження почався з урочистої зустрічі присутніх з директором Інституту, президентом Українського біохімічного товариства, ректором Університету юних біохіміків, академіком Сергієм Васильовичем Комісаренком. Відомий учений привітав старшокласників зі значними успіхами у навчанні та творчій роботі, з отриманням нагород і побажав їм доброго літнього відпочинку, щоб  наступний навчальний рік почати, сповненими сил і бажання долати нові рубежі науки. Він запросив їх продовжувати навчання в громадському Університеті, запропонував активно долучатися до пошукових, дослідницьких робіт та гарантував сприяння в цьому процесі з боку Інституту.У церемонії нагородження також взяли участь керівники секцій відділення екології та аграрних наук Київської МАН − доктор біологічних наук, професор В.І. Щербак і методист відділення О.М. Ісаченко, завідувач кабінету зоології КПДЮ С.М. Мелєшкіна.

Від імені Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України юних екологів привітав і вручив їм грамоти за проведення науково-дослідних, експериментальних робіт та участь в заходах і програмах з охорони довкілля професор цієї академії, віце-президент та керівник секції екології Київської МАН В.І. Назаренко. Подяки Київської Малої академії наук учнівської молоді було також вручено групі співробітників відділу біології КПДЮ, вченим Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за плідну роботу з творчо обдарованою молоддю та вагомий внесок у розвиток КМАНУМ.Версія для друку Опубликовано: 24 Травня 2013
Поділитись: