Нагородження екологів або як отримати свій диплом весело

Нагородження екологів або як отримати свій диплом весело Щороку під час святкування Днів науки в Україні відділення екології та аграрних наук нагороджує переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Тому отримати привітання та поради від директораІнституту, президентаУкраїнського біохімічного товариства, ректораУніверситету юних біохіміків,академікаСергіяВасильовичаКомісаренка та директора Національного науково-природничого музею Національної академії наук України,академіка, доктора біологічних наук, професора Ігора Георгійовича Ємельянова було дуже приємно. Цього року нагородження відбувалося у двох локаціях: нас гостинно приймали Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна та Національний науково-природничий музей. Переможці отримали не тільки свої нагороди, а й додаткову наукову інформацію, яка може стати темою майбутньої дослідницької роботи.


Інститут  біохімії ім. О.В. Палладіна

 


У рамках лекторію «Передові рубежі біології»завідувач  відділу молекулярної біології чл.-кор. НАН України, доктор біологічних наук, професор Олександр Григорович Мінченко розглянув тему«Інтегральні механізми регуляції життєдіяльності».

 


Національний науково-природничий музей

 


Нагородження відбулося у форматі квесту. При цьому команди формувались не за принципом зайнятих місць, а у довільному порядку.

 


Мета: отримати свій диплом переможця ІІ етапу конкурсу-захисту МАН.

 


Завдання команди: відшукати командний сертифікат на отримання індивідуальних дипломів переможця ІІ етапу.

 


Об’єкт: експозиція виставкових залів природничого музею.

 


Предмет: активне цілеспрямоване знайомство з виставковими матеріалами.

 


Методи: тімбілдінг, мозковий штурм, візуалізація отриманих на уроках знань, тайм-менеджмент, аналіз,  прийняття командного рішення.  

 


Отримані результати: кожен переможець провів додаткове дослідження, отримав диплом, познайомився вже у спокійній обстановці зі своїми колишніми конкурентами, провів вільний час з користю та, можливо,  визначився з новою темою роботи…

 


А переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України отримали ще й цінні подарунки від наших партнерів – компанії«P.A.T.Profi», яку представляв її директор Артем Гончаренко. Артем – випускник відділення екології та аграрних наук 2014 року, а зараз наш помічник та консультант. Дякуємо компанії «P.A.T.Profi» та сподіваємось на спільні проекти!

 


Також висловлюємо вдячність колективам Національного науково-природничого музеюта Інституту  біохімії ім. О.В. Палладіназа постійну допомогу та сприяння в організації та проведенні підсумкової сесії відділення екології та аграрних наук.

 


Здоров’я усім та успіхів бажаємо, а нашим випускникам – ще й вступити до обраного вишу!

 


 

 


 Версія для друку Опубликовано: 20 Травня 2019
Поділитись: