Нагорода знайшла свого героя!

Нагорода знайшла свого героя! 24 травня директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Поліщук Ірина Юріївна та завідувач відділення економіки Піліна Аліна Миколаївна долучились до традиційної церемонії нагородження обдарованих учнів «LNZ awards» у ліцеї «Наукова зміна». На святі вітали ліцеїстів, які стали переможцями Всеукраїнських, міських та районних конкурсів, олімпіад, інтелектуальних змагань та творчих конкурсів.


Під час заходу Ірина Юріївна урочисто вручила заслужену грошову винагороду від Президента Малої академії наук, академіка НАН України, академіка НАПН України Довгого Станіслава Олексійовича Діонісію Нужному, 9-класнику ліцею, який зміг написати 50 знаків після коми числа «Пі» під час святкування дня числа «Пі».

 


Багаторічна плідна співпраця Київської МАН та ліцею «Наукова зміна» дає чудові результати. Так у 2018-2019 н.р. з 54 робіт, поданих на розгляд журі ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, переможцями стали автори 44 робіт, зокрема І місце – 14, ІІ місце – 17, ІІІ місце – 13 робіт, що демонструє найбільш якісну підготовку наукових досліджень і високу результативність участі в конкурсі за відсотком кількості призових місць від кількості поданих робіт.

 


На ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту пішли учениці ліцею Гулак Яна (11 клас), секція етнології відділення історії та Анцибора Єлизавета (10 клас), секція мистецтвознавства відділення української філології та мистецтвознавства. Обидві посіли 1 місця.

 


Ми сподіваємось, що учні ліцею «Наукова зміна» своїми перемогами і досягненнями будуть прикладом наслідування для однолітків!Версія для друку Опубликовано: 27 Травня 2019
Поділитись: