Національний фінал конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020» в он-лайн форматі

Конкурс проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні у співпраці з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Міністерством освіти і науки України, Міністерством екології та природних ресурсів, ПАТ «АК «Київводоканал», Всеукраїнською асоціацією «Укрводоканалекологія», Національним еколого-натуралістичним центром, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства».
Його мета - об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді задля вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізації водоспоживання у всіх галузях народного господарства тощо.
Конкурс відкритий для будь-яких проєктів, які стосуються водної тематики. Основні критерії визначення переможця – самостійність виконання, глибина досліджень і новизна прийнятого технічного рішення. У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів віком від 15 до 20 років.
В Україні Конкурс проводиться з 2003 року, за цей час в ньому взяли участь понад 1500 юних дослідників з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП традиційно проводиться у НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», а урочисте нагородження переможців Гран-Прі, ІІ і ІІІ місць відбувається в Посольстві Швеції в Україні.
Гран-Прі конкурсу - скляну краплю «Медіум» - переможцю завжди вручає Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні. Головна нагорода переможцю Гран-Прі – поїздка до Швеції для участі у Stockholm Junior Water Prize.
Організатор конкурсу в Україні: Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» Генеральний спонсор: ТОВ «НВО «Екософт» Партнери конкурсу: компанія «Віло Україна», «Аква-Терм Київ». Головний координатор ВЮВП в Україні: Оксана Денис Oksana Denys
Тема роботи Валерії "Аварійна система зупинки великого потоку води". Науковий керівник - Козленко Олег Володимирович, керівник секції "Технологічні процеси та перспективні технології", завідувач наукової лабораторії кріогенної техніки фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслужений вчитель України.
Проект юної винахідниці вже пройшов апробацію на Національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF «ЕКО-Техно Україна», де Валерія отримала Диплом ІІ ступеню, та на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України в секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» - ІІ місце за рейтингом серед учнів столиці (відділення Технічних наук).
Валеріє! Колектив відділення Технічних наук й вся Київська Мала академія наук бажає тобі вдалого захисту та перемоги!