На фіналі «INFOMATRIX-2020»

На фіналі «INFOMATRIX-2020» З 25 до 28 лютого 2020 року в м. Києві пройшов ІІ фінальний етап ХІХ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2020», в рамках якого відбувся національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020».  В цьому етапі, що проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у форматі стендового (постерного) захисту авторських розробок,  взяли участь вихованці Київськой МАН. І ми раді розповісти, що не просто взяли участь, а й перемогли!
За результатами ІІ етапу Чемпіонату до  фіналу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2020», який відбудеться у квітні 2020 року в м. Бухарест (Румунія), обрано Леонтія Мойсеєнко, вихованця відділення «Київ-столиця»,  студента Київського професійного коледжу з  посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Назарій Поночевний, випускник відділення технічних наук, студент 1 курсу НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», зайняв І місце на ХІХ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт-2020».

Люшенко Людмила, вихованка відділення комп’ютерний наук , учениця 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», посіла ІІ місце на цьому престижному конкурсі!

Щиро вітаємо наших вихованців,  бажаємо їм нових  звершень!

Версія для друку Опубликовано: 28 Лютого 2020
Поділитись: