Ми це зробили! Попередні результати масштабної контрольної роботи з української мови та літератури

Ми це зробили! Попередні результати масштабної контрольної роботи з української мови та літератури Ми це зробили! Ура! 2 лютого було проведено наймасштабнішу контрольну роботу у форматі комп'ютерного онлайн тестування з базової дисципліни української мови та літератури. Реалізовано її під егідою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Освітньої агенції міста Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді. До проведення цієї новації було залучено 20 закладів загальної середньої освіти. Понад 50 відповідальних осіб від Київської МАН та близько 100 столичних освітян взяли активну участь в організації та проведенні контрольної роботи. Увесь колектив Київської МАН, а також співробітники відділень української філології та мистецтвознавства, іноземної філології та зарубіжної літератури, суспільних комунікацій, філософії та суспільствознавства висловлюють щиру вдячність Освітній агенції міста Києва за організаційну та технічну допомогу у розробленні та відтворенні завдань для вихованців Київської МАН. Низький уклін усім керівникам, заступникам, вчителям, які надали нам допомогу, підтримку та теплий прийом. Ми високо цінуємо внесок співробітників Київської МАН, які сприяють організації, проведенню тестування. Лише завдяки тісній співпраці, налагодженій комунікації можна реалізувати масштабні заходи! Усім дякуємо!


Учасникам ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської МАН бажаємо успіхів на всіх етапах наукової та творчої діяльності!

 


Результати за посиланням: 

 


http://kyiv.man.gov.ua/zakhody/Konkurszahist/Rezultati_kontrolnih_robit_z_bazovih_distsiplin/Версія для друку Опубликовано: 02 Лютого 2019
Поділитись: