Музейний практикум для учнів-членів секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді

Музейний практикум для учнів-членів секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді 21 жовтня у Національному музеї історії України відбувся практикум на тему «Історія України та Києва від первісності до Київської Русі».


Заняття проводилось для членів секцій археології, історії України, всесвітньої історії та історичного краєзнавства.Перед учнями виступили старший науковий співробітник відділу археології, аспірант Інституту археології НАНУ Біленко М.М. та завідувач сектору Київської Русі відділу археології Національного музею історії України Дідух Л.М.Юні історики детально ознайомилися з експозицією залів «Первісний лад на території України» та «Давній Київ». Розповідь супроводжувалася демонстрацією не тільки експозиційних матеріалів, а й речей із   фондосховища, які не мають змоги побачити пересічні відвідувачі музею.

Діти отримали унікальну можливість не тільки оглянути, але й потримати в руках речі з розкопок В.В. Хвойки, який досліджував цей період на території України. На речах збереглись інвентарні номери, написані рукою відомого археолога.Такі практичні заняття дають можливість дітям ще раз переконатись у безмежних можливостях вивчення та дослідження історії.Версія для друку Опубликовано: 22 Жовтня 2012
Поділитись: