MTE 2020 SE- COVID-19 International Innovation Awards

MTE 2020 SE- COVID-19 International Innovation Awards 2 листопада 2020 року вихованка відділення математики Київської Малої академії наук, учасниця проєкту «Інтелект молоді – Києву», переможниця конкурсу «Освітні амбасадорки» Євгенія Анастасія Рудик отримала ще одну відзнаку! Її проєкт «Логістика пацієнтів з COVID-19, що потребують невідкладних допомоги»  нагороджений медаллю за заслуги MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards.
MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards - спеціальний онлайн захід, проведений в рамках  щорічної Малайзійської технологічної виставки (MTE) з метою визначення та шанування новаторів і лідерів змін в умовах пандемічної кризи.

https://www.facebook.com/malaysiatechnologyexpo/

Як показує історія, криза сприяє розвитку творчості та пошукам нових рішень. Спалах пандемії COVID-19, що створив серйозні проблеми для світової економіки та повсякденного життя людей і матиме далекосяжні наслідки, мимоволі підштовхнув вперед двигун інновацій у всіх сферах суспільства. Організатори MTE 2020 SE COVID-19 International Innovation Awards зібрали  проєкти, що  дозволяють зменшити вплив пандемії на здоров’я та спосіб життя людей, обмежити збої в економіці, постачанні товарів та послуг. Вони впевнені, що визнання та популяризація інновацій в різних сферах зіграють важливу роль у відновлювальних діях і зусиллях в усьому світі.

https://mte.org.my/logistics-of-covid-19-emergency-patients/

Вітаємо  Євгенію Анастасію Рудик із заслуженою нагородою та бажаємо їй нових досягнень!

Версія для друку Опубликовано: 03 Листопада 2020
Поділитись: