Міжнародна наукова конференція «Мова як світ світів»

Міжнародна наукова конференція «Мова як світ світів» 25 листопада юні науковці відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН взяли участь у щорічній міжнародній науковій конференції «Мова як світ світів: граматика і поетика текстових структур», яка проходить в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На цьогорічне наукове зібрання з'їхалися дослідники мови з різних куточків світу та України.


Привітанням учасників конференції розпочав пленарне засідання завідувач кафедри української мови та прикладної лінгвістики, доктор філологічних наук, професор Анатолій Мойсієнко.Розмаїття наукових розвідок у діахронічному і синхронічному аспектах продемонстрували доповідачі пленарного засідання. Надзвичайну наукову зацікавленість МАНівців викликала доповідь доктора філологічних наук, професора Юрія Мосенкіса, який розповів про трипільську культуру і писемність, археологічні знахідки якої є яскравим репрезентантом міжмовних і міжкультурних зв'язків.

Цікаві наукові дискусії на конференції призвели до знайомства МАНівців із вченими, студентами та аспірантами Інституту філології задля подальшої співпраці.Версія для друку Опубликовано: 27 Листопада 2016
Поділитись: