Міжнародна конференція «Фундаментальні принципи сталого миру»

Міжнародна конференція «Фундаментальні принципи сталого миру» 21 жовтня учні-члени відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» взяли участь у роботі міжнародної конференції «Фундаментальні принципи сталого миру», яка була організована Федерацією всесвітнього миру та Українською Радою Миру.


Гостями міжнародної конференції були: Леонід Кравчук – перший Президент України, голова Української Ради Миру; Оцука Кацумі – голова Федерації всесвітнього миру в Євразії; Віктор Єленський – заступник голови комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності; Михайло Згуровський – ректор НТУУ «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського; Петер Хайдер – голова Федерації всесвітнього миру, Австрія; Олег Лащук – голова правління ВГО «Поруч».

Епоха глобалізації, яка набирає обертів з початком ХХІ століття, ставить перед нами безліч завдань, спрямованих на подолання складних перешкод на шляху побудови сталого миру. Тільки зрозумівши основоположні причини цих проблем та спрямувавши наші зусилля на їх вирішення, ми зможемо побудувати мирне, гармонійне суспільство та світ.

Для молодих дослідників це була надзвичайна подія, адже вони стали повноправними членами політичної та громадської спільноти, яка активно виступає за збереження миру у суспільстві. Велика дяка Українській Раді Миру за запрошення та залучення молодих людей з інноваційним баченням до процесів формування концептуальних засад оновлення міжнародних миротворчих інститутів. Адже дуже важливо об’єднатись усім світом, дорослим та малим – людям доброї волі, які бажають присвятити себе справі миру в усьому світі, кожен член якого вільно й гармонійно живе і співпрацює з іншими заради загального процвітання.

Підсумковою резолюцією Конференції учасники затвердили текст Звернення учасників міжнародної конференції до Президентів та урядів, міжнародної спільноти, дітей і молоді всіх країн світу.Багато лідерів намагаються вирішити ці проблеми та створити сталий мир і стабільність. Проте порожні слова про мир переповнили наш світ і людство все глибше занурюється в безодню занепокоєння, тривоги та страху. Суспільство, у якому панує любов, взаємоповага та гармонія, не може бути побудоване без існування моральних норм.

Тож будьмо гідними громадянами своєї держави, об’єднаймося заради миру та злагоди в Україні,  розбудови демократичної і процвітаючої держави!          Версія для друку Опубликовано: 24 Жовтня 2016
Поділитись: