Методоб’єднання на платформі Zoom

Методоб’єднання на платформі Zoom Вже звичним стали онлайн-засідання відділення філософії та суспільствознавства за допомогою сучасних засобів комунікацій – платформи Zoom.

На черговому засіданні 14 квітня педагоги обговорили план дистанційного навчання з нашими вихованцями на поточний тиждень, а саме: проведення наукових дискусій: «Мистецтво релігійного диспуту», «Подальші плани моїх наступних наукових досліджень», «Етичні проблеми соціальних експериментів».

А також поділились враженнями та обмінялись думками щодо проведеного педагогічного експерименту – інтерактивного навчання-гри «Незвичайна географія, хімія та німецька мова для допитливих», на який долучилось майже 40 учасників: вихованці, педагоги, керівники секцій різних відділень Київської МАН, вчителі ЗЗСО м. Києва. Проводив захід вихованець секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Матвій Шевченко.

Впевнено можемо зазначити, що ми продовжуємо з честю проходити випробування сьогоднішніми реаліями, опановуємо нові форми навчання та готуємось до зустрічей із нашими вихованцями.

Отже,  рухаємось вперед!

Версія для друку Опубликовано: 15 Квітня 2020
Поділитись: