Математичний брейн-ринг

Математичний брейн-ринг 9 лютого в Київському міському будинку вчителя відбулося чергове засідання «Школи юного науковця» у формі презентації відділення математики, яке провело інтерактивну гру «Математичний брейн-ринг для учнів 5-7 класів». Завідувач відділення А.М. Назаренко у вступному слові розповіла про роботу відділення, наголосивши, що «Математика – цариця наук, а арифметика – цариця математики», як стверджував німецький математик ХІХ ст. Йоганн Карл Фрідріх Гаус.
Учні були поділені на 3 команди і давали відповіді на:
  • бліц-питання, наприклад: «Ґудзик важить півтора грама. Скільки тонн важить мільйон таких ґудзиків?»;


  • завдання «П’ятірка для кмітливих»: скільки зайців і качок у мисливця в торбині, якщо нарахували 10 голів і 28 лап?»;


  • математичний лайф-хак: «Проїхавши половину всього шляху, пасажир заснув. Коли він прокинувся, то виявилось, що йому залишилося їхати половину того шляху, який він проїхав сплячим. Яку частину всього шляху він проїхав сплячим?

Наприкінці роботи учням була запропонована творча хвилинка – зобразити з допомогою математичних символів, цифр і знаків тварину.

На засіданні «Школи юного науковця» були присутні учні Технічного ліцею НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», гімназії № 178.Наступне засідання «Школи юного науковця» відбудеться 9 березня 2017 року, на ньому себе презентуватиме відділення економіки Київської МАН.

Версія для друку Опубликовано: 10 Лютого 2017
Поділитись: