МАНівці вітають Київ!

МАНівці вітають Київ! Уявіть собі, як було б чудово, аби у київських парках стояли розумні смітники, які б за рахунок пресування сміття вміщували б його у себе у декілька разів більше, а, крім того, вони були б джерелом енергії для ваших гаджетів, і ви, сидячи на лавці, могли б підживити свій смартфон? А якби у наших парках ще були б встановлені прилади, котрі б перетворювали енергію коливання гілок дерев на електроенергію -- і тут уже ваша фантазія сама підкаже вам, як і де це могло б бути застосованим... А чи не цікаво було б стати учасником екскурсії київським підземеллям, маршрут якого складає  сотні кілометрів?..
А як було би спокійно ходити взимку під час відлиги вулицями Києва, якби можна було б бути впевненим, що дрон ще до вашої появи у цьому місці зіб'є бурульку, котра могла впасти вам на голову?.. Та чи було б зайвим, якби комунальні служби нашого міста мали б точну інформацію щодо особливостей грунтів усіх районів Києва та щодо відповідності сортів дерев та квітів цим грунтам, аби зелені насадження Києва перетворились на справжнє зелене море та фільтрували повітря, яким дихають мешканці міста?..

Це все не мрії, а реально існуючі розробки вихованців Київської МАН, які вони дарують рідному місту на День його народження. Ми перелічили вам тільки 5 ідей із нової збірки "Київська МАН для киян", а в ній -- ще 15 таких само вкрай необхідних технологій, як зробити Київ містом комфортним, безпечним для життя, містом інновацій та можливостей для самореалізації будь-якої особистості.

Із усіма цими пропозиціями ви можете познайомитись, прочитавши цю збірку, котра містить опис проєктів, автори яких стали учасниками однойменного проєкту Малої академії столиці.

Ми хочемо присвятити цю збірку Дню Києва -- міста, що стало нашим спільним Домом. І ми раді були б, аби вона стала початком, наприклад, нового челленджа конкрених дій задля покращення нашої столиці.

Чом би й ні?..)[dflip id="32182"][/dflip]
Версія для друку Опубликовано: 30 Травня 2021
Поділитись: