МАНівці в експедиції у Карпатах!

МАНівці в експедиції у Карпатах! Чудовий і насичений червень видався для учнів Гімназії А+ в експедиції у Карпатах під керівництвом колишньої манівки, вчительки історії Анастасії Трофимченко! Протягом тижня діти разом досліджували Гуцульщину відвідуючи високогірні села Зелене, Дземброня, Буркут, Буковець та саму столицю Гуцульщини - Верховину.
За короткий час юним дослідникам вдалося поглибити власні знання через традиції, обряди, творчість, культуру, гастрономію, пішохідний туризм, екстрим. Учні, серед яких до речі дійсний член МАН Торбенко Демид, непросто доторкнулися до історії та етнології, а й змогли зібрати унікальний матеріал для продовження досліджень в секціях відділення історії Київської МАН. У 2020-2021 році Демид посів ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з проектом "Інноваційні практики в етнології: інтерактивна карта музеїв Верховини". Нині манівець зміг власноруч зібрати контент для розширення додатку. Серед основних плюсів експедиції: зустрічі з науковцями та працівниками музеїв (Кречуняк Юрій, Гузак Наталія, Маківничук Надія), народними майстрами (Тофійчук Михайло, Кіщук Наталія), участь у майстер-класах, походи на Угорські скелі, підкорення двохтисячника Піп Іван, вершини Вухатий камінь, виїзд до Буркута тощо.

У новому навчальному році нас чекає творча і насичена робота, бо в експедиції народилося багато планів та задумів щодо розширення інтерактивної карти Верховини. Далі більше...

Версія для друку Опубликовано: 02 Липня 2021
Поділитись: