МАНівці презентували свої наукові доробки на Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики»

МАНівці презентували свої наукові доробки на Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики» 18 травняучні-члени відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики», яка відбулась на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасників конференції привітала заступник декана з наукової роботи, доктор юридичних наук Отраднова О.О., якаподякувала їм за активну участь та цікавість до розвитку науки. Голова ради молодих вчених, кандидат юридичних наук Сахарук І.С. виступила модератором пленарного засідання конференції.


До вітального слова приєднались провідні учені, практики, почесні гості з Польщі та Італії: професор Університету Кальярі (Італія) Aldo Berlingue та проректор Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu Ewa Jasiuk, підкресливши важливість міжнародної співпраці під час проведення наукових досліджень, обміну досвідом та європейські прагнення України.Робота продовжилась у рамках секцій, присвячених кожній галузі права та юридичної науки. Вихованці відділення презентували свої наукові доробки у секції «Адміністративне та інформаційне право».Роботи МАНівців отримали схвальні відгуки, адже озвучені наукові проблеми є нагальними та потребують свого вирішення з огляду на виклики сучасного суспільства.Тези молодих дослідників надруковані у збірці матеріалівМіжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики». Версія для друку Опубликовано: 21 Травня 2018
Поділитись: