МАНівці написали Всеукраїнський диктант національної єдності у стінах КНУ імені Тараса Шевченка

МАНівці написали Всеукраїнський диктант національної єдності у стінах КНУ імені Тараса Шевченка День української писемності та мови — свято кожного з нас, свято всіх українців, які люблять і шанують свою мову та культуру. Мова є певним кодом нації, засобом самоідентифікації людини і способом її самореалізації. Любити і шанувати, досконало знати мову, систематично розвивати свої мовні навички та грамотність — не тільки право, а й обов’язок кожного, особливо молоді, для якої українська мова ще відкриває і відкриватиме нові грані свого діаманту. Кожен, хто шанує рідну мову, кого непокоїть сучасна мовна ситуація, 9 листопада зміг долучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який проводився в Україні та за її межами, скрізь, де є люди, котрі люблять українську мову, цікавляться нею, вболівають за неї. Це дало можливість кожному з його учасників перевірити свої знання, підтримати материнську мову, а також довести всьому світові: українська мова є, вона престижна, і нею говорять і пишуть мільйони людей в Україні та поза її межами.


Відділення української філології  та мистецтвознавства КМАНУМ, безумовно, не могло оминути увагою таку знакову для держави подію. Цьогоріч МАНівці писали диктант у дуже творчій і урочистій атмосфері, у храмі науки — великій лекційній аудиторії головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом зі студентами та співробітниками університету. «Ці стіни Червоного корпусу головного університету країни надихають, − каже учениця 10-го класу Волошенко Аліна. − Такого піднесення і хвилювання, відчуття причетності до своєї нації, я не відчувала ще ніколи. Мрію вивчати українську мову та літературу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вірю, що прийду сюди ще і студенткою!»

Тож побажаємо нашим юним майбутнім науковцям розвиватися, удосконалюватися, щоденно і повсякчас підвищувати свій рівень знань, аби вступити до омріяного вишу і надалі працювати для України, її нації, мови і культури. А отже, і для себе, і для кожного з нас.

Версія для друку Опубликовано: 10 Листопада 2016
Поділитись: