МАНівці на засіданні Вченої ради КНУБА

МАНівці на засіданні Вченої ради КНУБА 26 травня на засіданні Вченої ради Київського національного університету будівництва і архітектури перший проректор Денис Олегович Чернишев урочисто привітав юних науковців, які стали переможцями II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні технічних наук (секції архітектури та дизайну).


З теплими словами до юних дослідників звернувся і декан архітектурного факультету Олександр Володимирович Кащенко, який відзначив, як важливо для Університету розвивати науковий напрямок шкільної освіти на базі ВНЗ. Також, з радістю привітали учнів завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Віктор Олександрович Тімохін, завідувач кафедри інформаційних технологій в архітектурі Валерій Васильович Товбич, які були членами журі IIетапу конкурсу-захисту.

Члени Вченої ради КНУБА щиро побажали усімнагородженим подальших нових здобутківі високих досягнень в науці!  Версія для друку Опубликовано: 29 Травня 2017
Поділитись: