МАНівці на відкритті кабінету Республіки Аргентина

МАНівці на відкритті кабінету Республіки Аргентина


20 листопада учні-члени секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури КМАН взяли участь в урочистостях, присвячених відкриттю першого кабінету Республіки Аргентина у школах України. Створення кабінету відбулося за особистої ініціативи Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Аргентина в Україні пана Альберто Хосе Алонсо та за  підтримки відділу культури посольства Республіки Аргентина. 

На урочистому відкритті у НВК № 176 імені Мігеля де Сервантеса  були присутні пан Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Аргентина в Україні  дон Альберто Хосе Алонсо зі своєю дружиною – пані Лідією Перес де Алонсо, пан Консул Республіки Аргентина в Україні дон Аріель Макс Санчес Ромеро, співробітники відділу культури Посольства Аргентини в Україні пані Вікторія Казмірук і пані Ольга Демчук та голова Міжнародної культурно-освітньої асоціації  Горват Людмила Богданівна.

У своїй промові пан Посол зазначив, що йому дуже приємно бути разом з талановитою молоддю, яка є майбутнім України. Також поважний гість запевнив у підтримці роботи секції іспанської мови КМАН, побажав МАНівцям успіхів у їхньому подальшому навчанні та висловив сподівання на глибше вивчення іспанської мови та знайомство з історією, культурою та літературою Аргентини. 

Версія для друку Опубликовано: 21 Листопада 2018
Поділитись: