МАНівці на Міжнародній конференції «Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів»

МАНівці на Міжнародній конференції «Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів»


19 жовтня вихованці відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН разом із завідувачем відділення Кот Тетяною Юріївною взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Взаємозалежність та спільний розвиток: роль громадських, молодіжних та духовних лідерів», яка була організована Федерацією всесвітнього миру і Генеральним Консульством при Eкономічній та Соціальній Раді ООН. Захід відбувся у конференц-залі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Шановними гостями зібрання були: Руслана Лоцман, заслужена артистка України, Посол миру; Володимир Новохацький, заступник голови Української Ради Миру; Джек Корлі, голова Федерації Всесвітнього миру Східної Європи; Др. Майкл Балкомб, голова європейського відділення Федерації сімей за мир в усьому світі; Ігор Онищук, доктор юридичних наук, кандидат наук з богослов’я, протоієрей УГКЦ; Ашот Аванасян, голова Ради національних спільнот України; Пок Чін Чонг, Молодіжний посол миру; Тетяна Федунова, голова Асоціації директорів шкіл м. Києва. У заході також взяла участь педагогічна та наукова спільнота, творчі колективи та учні різних навчальних закладів з усіх куточків України, представники неурядових організацій, релігійні діячі – всі, кого хвилює пошук шляхів встановлення сталого миру в усьому світі.

Федерація всесвітнього миру всіляко сприяє пошуку мирних шляхів практичного вирішення конфліктів з метою побудови сталого миру. Історичні факти свідчать про те, що періоди культурного розвитку завжди супроводжувались конфліктами, а це сприяло розхитуванню світового миру, занепаду розвитку держав та людства в цілому. Федерація всесвітнього миру була створена як організація, що покликана уособлювати найвищий ідеал  правління, оскільки саме в цьому полягає найдавніша мрія людства на шляху досягнення сталого миру.

З метою вирішення критичних проблем суспільства, керуючись своїм баченням та взявши за основу принцип «жити заради інших», Федерація запрошує до співпраці усіх охочих, готових нести місію миру для людства. Конференції, які проводяться за ініціативи ФВМ, стають нагодою долучитися до глобальних миротворчих процесів, взяти активну участь у міжнародних проектах, вийти на новий рівень діяльності та самореалізації.

Діяльність ФВМ ставить за мету не лише побудувати мир, а й сформувати  громадянське суспільство через виховання культури миру, сприяти розвитку освіти і громадської свідомості, об’єднанню громадських організацій у справі досягнення миру у всьому світі та процвітання на всіх рівнях: особистому, сімейному, суспільному, національному та світовому.

Одним із фактів, що підтверджує активну діяльність міжнародної організації в Україні, є її багаторічна співпраця з Київською МАН. Юні столичні МАНівці долучаються до роботи Федерації, є учасниками акцій та проектів, що дає їм можливість усвідомленого розуміння миру та вміння вирішувати конфлікти дипломатично, запобігати розвитку агресивного та жорстокого ставлення до світу.

За роки плідної співпраці Київської Малої академії наук та Федерації всесвітнього миру десятки наших вихованців пов’язали вибір своєї майбутньої професії з миротворчістю, активною участю у заходах, проведених спільно з ФМВ, що, врешті, сприяє їхньому зацікавленню у громадській активності, реалізації мрії стати Послом Миру та працювати у цій сфері, адже бути причетним до такої благородної мети та місії – це дуже почесно!

Версія для друку Опубликовано: 23 Жовтня 2018
Поділитись: