МАНівці на конференції «Впровадження незалежних практик у фармації: досягнення, перспективи та проблеми»

МАНівці на конференції «Впровадження незалежних практик у фармації: досягнення, перспективи та проблеми» 15 листопада секція медицини відділення хімії та біології Київської МАН відвідала науково-практичну конференцію «Впровадження незалежних практик у фармації: досягнення, перспективи та проблеми» Київського міжнародного університету.


На науковому зібранні було порушено такі основні проблеми належної аптечної практики, а саме: як Україна надає якісну фармацевтичну допомогу; як відбувається забезпечення якості лікарських засобів на всіх етапах його обігу: від створення до застосування – стан проблеми в Україні; питання сучасної системи фармаконагляду в Україні; питання оцінки технологій охорони здоров'я як інструмент формування стандартів у фармації.Серед представників секції медицини були присутні учні гімназії «Межигірська» № 19, гімназії «Діалог», гімназії 267, а також Боярського НВК.Після закінчення конференції МАНівців було запрошено на екскурсію до кафедри фармації, де вони мали змогу особисто поспілкуватися зі студентами та проконсультуватися з викладачами про медичні напрямки навчання, з питань науково-дослідницької роботи, дізнатися про шляхи проведення експериментальної частини їхньої роботи. Завідувач кафедри фармації Гнітько Інеса Валеріївна ознайомила учнів з роботою спеціалізованих кабінетів фармації, стоматології, з сучасними методами дослідження та експерименту в хімії та надала рекомендації з приводу наукових керівників.

Особливо зацікавила дітей навчальна аптека, що за складом та площею приміщень повністю імітує роздрібну аптеку із правом виготовлення нестерильних лікарських засобів. Аптека включає в себе торгівельний зал, асистентську кімнату, кімнату для забезпечення матеріалів фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії, де студенти можуть проходити навчальні та виробничі практики. Для унаочнення та візуалізації при викладанні анатомії, фізіології, патологічної фізіології, першої долікарської допомоги використовуються сучасні муляжі й тренажери.Учні Київської Малої академії наук зацікавилися напрямками роботи кафедри, визначилися із спеціалізацією, залежно від власного дослідження, а саме у сфері стоматології, хірургії, офтальмології. Наприкінці конференції кожен отримав сертифікат учасника.

Співробітники відділення висловлюють щиру подяку проректору з наукової роботи Некряч А.І., завідувачу кафедри фармації Гнітько І.В., методисту наукового відділу Бурді Т.М. за продуктивну екскурсію та  співпрацю!

Версія для друку Опубликовано: 16 Листопада 2017
Поділитись: