МАНівці Києва доводять, що вони можуть більше!

МАНівці Києва доводять, що вони можуть більше!

12 жовтня юні дослідники столиці взяли участь у ІV київському дитячо-юнацькому форумі М18, гаслом якого було твердження «Ми можемо більше!». І це не просто слова, адже кожен виступаючий на Форумі мав поділитися власною історією втілення якоїсь важливої для суспільства справи, ідеї, проекту. Київська МАН пишається тим, що серед самих успішних реалізаторів задумів та ідей було 6 столичних винахідників. Спікерами дискусій та дебатів виступали Столярчук Єлизавета (11 клас, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», відділення технічних наук), Лазарова Єлизавета (10 клас, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», відділення технічних наук), Букрєєва Марія (8 клас, сш І-ІІ ступенів – ліцей №157, відділення філософії та суспільствознавства), Лозінська Катерина (11 клас, ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум», відділення наук про Землю), Тарасюк Марія-Луїза (11 клас, Український медичний ліцей, відділення хімії та біології). Особливо приємним для нас є той факт, що серед учнів, що виконували найскладнішу місію модераторів дискусій, також був київський МАНівець, вихованець відділення філософії та суспільствознавства Оніщенко Артур (10 клас, спеціалізована загальноосвітня школа № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе). Артур модерував дискусію з обговорення робіт переможців Всеукраїнського конкурсу - огляду партиципативних проектів для дітей та молоді М18 - і впорався він із цією місією відмінно!
Але, окрім участі вихованців Київської МАН у дискусіях, наш заклад пропонував різноманітні ігри, майстер-класи усім гостям Форуму. Інтерактивне спілкування для всіх бажаючих організували відділення наук про Землю, філософії та суспільствознавства, сторії, екології та аграрних наук, економіки та відділення технічних наук. «Вогник» в очах усіх дітей, хто брав участь у цьому спілкуванні, - найкращий аргумент на користь того, наскільки це все потрібно й цікаво!
Підготовку вихованців Київської МАН до участі у Форумі здійснювала завідувач відділення філософії та суспільствознавства Кот Тетяна Юріївна. Завдяки її віддачі  та натхненню наші вихованці були серед найкращих!
Форум М18 є частиною східноєвропейського руху, що має підвищувати політичну обізнаність дітей завдяки діалогам з політиками й владою, а також підтримувати суспільно значущі дитячі й молодіжні проекти та ініціативи.
Київські МАНівці можуть більше – і це вони блискуче довели своєю участю у Форумі М18!


 

Версія для друку Опубликовано: 15 Жовтня 2019
Поділитись: