МАНівці – географи виходять на міжнародний рівень

МАНівці – географи виходять на міжнародний рівень 14 листопада в Київському міжнародному університеті на кафедрі міжнародного туризму спільно з відділенням наук про Землю Київської МАН відбулась конференція «Зміни клімату та специфіка його прояву на території України».


Зі вступним словом виступили доктор економічних наук, завідувач кафедри міжнародного туризму, професор Вяткіна Тетяна Георгіївна та Некряч Анастасія Іванівна, проректор з наукової роботи, доктор політ. наук, професор,  які привітали присутніх з початком наукових читань.Привітання присутнім з нагоди чергової наукової зустрічі в стінах КИМУ висловила завідувач відділення наук про Землю Курлова Зінаїда Олександрівна.

Відкрив наукові читання голова Державної  Гідрометеорологічної служби України, постійний представник України при Всесвітній Метеорологічній Організації (1993-2010 рр.), Урядовий експерт від України у Міжурядовій групі експертів зі зміни клімату (1995-2010 рр.) Ліпінський В'ячеслав Миколайович.  Його доповідь стосувалась глобальних змін клімату, тенденцій та можливих наслідків і викликала велике зацікавлення та увагу учнів.

Від Київської МАНУМ з доповіддю виступила Бунеску Мар'яна – член секції кліматології та метеорології відділення наук про Землю, учениця 11 класу школи № 163 ім. М. Кирпоноса. Її доповідь була присвячена температурному режиму та режиму випадання опадів в умовах сучасних змін клімату на прикладі м. Києва і супроводжувалась демонстрацією відповідних слайдів.Від студентів з доповідями виступили:студентка ІV курсу Коледжу КИМУ Тимошенко Анжела. Тема її доповіді була «Вплив змін клімату на природу України»;студентки ІІ курсу КИМУ Швець Анастасія та Фурман Діана з доповіддю «Наслідки підвищення рівня Світового Океану».

З завершальною доповіддю  «Зміни клімату як глобальна проблема людства» виступив доктор географічних наук, професор кафедри міжнародного туризму КИМУ Ніколаєнко Дмитро Васильович.По закінченні конференції учасникам було вручено сертифікати учасників. Версія для друку Опубликовано: 17 Листопада 2017
Поділитись: