Мандрівка у чарівний світ дитинства

Мандрівка у чарівний світ дитинства 30 травня у секції української літератури відбулася підсумкова секційна конференція «Письменники рідного краю – дітям» до Дня захисту дітей. Конференція стала завершальною зустріччю вихованців у цьому році. Було здійснено огляд роботи секції, окреслено плани на наступний навчальний рік.

Провідними темами зустрічі  стали такі напрями досліджень, як літературне краєзнавство та дослідження в галузі сучасної літератури. Це особливе актуальне питання, бо воно  пов’язане з оновленням змісту літературної освіти у новій українській школі. Вихованці секції підготували цікаві повідомлення про творчість  українських дитячих письменників – Зірки Мензатюк, Юрія Ярниша, Марини Павленко та інших, а також про діяльність видавництв, зокрема «А-ба-ба-ла-га-ла-ма-га».

Було презентовано висновки цьогорічних дослідницьких робіт, присвячених творчості дитячих письменників. Також вихованці секції отримали рекомендації щодо подальших наукових досліджень. Юні літератори бажають усім цікавого і змістовного літа. До зустрічі в наступному навчальному році!

 

Версія для друку Опубликовано: 31 Травня 2021
Поділитись: