Мандрівка під дощем

Мандрівка під дощем Дивний заголовок для статті? Але так і було насправді! 15 червня учні-члени відділення наук про Землю Київської МАН зібралися біля Золотих воріт для проведення краєзнавчого заняття на тему «Стежинами давнього Києва». Керівник секції географії та ландшафтознавства Тетяна Володимирівна Слободянюк захопливо розповідала про історію міста, рештки поселень наших пращурів, пояснювала доцільність їх розміщення з точки зору тодішнього ландшафту.


Багато цікавого учні дізналися про Софію Київську, Михайлівський Золотоверхий монастир, пам'ятник княгині Ользі, фунікулер, трагічну долю Десятинної церкви тощо.У ході практичного заняття учні порівнювали сучасні назви з історичними назвами вулиць міста.

На закінчення подорожі МАНівці завітали до Пейзажної алеї, прикрашеної чудовими казковими скульптурами, створеними за задумами дизайнера ОльгиКондрацької та втіленими в життя відомим скульптором Костянтином  Скретуцьким, художницею ЛесеюКара-Коцею та іншими ентузіастами рідного міста.

А дощ? Він був ще одним учасником цікавої подорожі стародавнім, але таким юним Києвом.Версія для друку Опубликовано: 16 Червня 2016
Поділитись: