Майстер-клас «Просто про складне»

Майстер-клас «Просто про складне»


16 жовтня вихованці відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН взяли участь у майстер-класі «Просто про складне», який відбувся на базі Університету «КРОК» – нашого доброго друга та партнера.

Зустріч була присвячена засобам комунікації, без яких сьогодні важко уявити сучасного підлітка, як-то: соціальні мережі, ютюб, Інтернет. Також, враховуючи сучасні виклики, безперечно, на часі є вирішення таких питань, як: побудова своєї роботи в команді через програмні продукти, збереження простих і корисних речей в засобах масової інформації для повторного використання та формування якісного особистого конекту.

Який інструментарій потрібно застосовувати для якнайкращого результату?

Як краще подати інформацію та візуалізувати  написане?

Як не перевантажити текст, аби він сприймався органічно?

Саме ці питання обговорювалися під час зустрічі із креатором Андрієм Шевчуком.

Наразі можна і треба не ускладнювати інформацію, а навпаки – якомога більше спрощувати її, користуючись дизайном, як інструментом формування стрункої логіки викладення. І тут принцип Парето діє у повному обсязі: «80% – змісту, 20% – дизайну». Дизайн тут – спосіб позбутися зайвого на користь ясності ідеї.

У ході зустрічі детально обговорювались аспекти користування візуальними засобами, щоб вони працювали виразно та загострювали основний посил. Адже декілька влучних самих по собі прийомів можуть так і залишитись «самі по собі», перебиваючи один одного та розсіюючи увагу слухача. Все має бути доречно. Межа між простотою та примітивністю подачі, між чіткістю та недомовленістю, між раціональним спрощенням та болісним скороченням – треба вміти її не перейти і завжди залишатись на боці найвигіднішої подачі своєї ідеї.

Сподіваємось, що інформація знайде відгук  серед молодих пошуковців і буде корисною у їхніх майбутніх наукових розвідках та подальших апробаціях власних доробків.

Версія для друку Опубликовано: 18 Жовтня 2018
Поділитись: