Лауреати стипендії Президента

Лауреати стипендії Президента Вихованці відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали лауреатами стипендії Президента.

Щороку переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України отримують від держави фінансову підтримку у вигляді щомісячних заохочувальних виплат. Виплата стипендій здійснюється Міністерством освіти і науки через Національний центр «Мала академія наук України» безпосередньо на банківські рахунки стипендіатів.

Доводиться приймати особливі реалії сьогодення – карантинні обмеження, тож, на жаль, особливі урочистості зараз не на часі. Але ми з  сердечним теплом та у дружній атмосфері вручили Дипломи лауреатів стипендії Президента нашим вихованцям:

- Войтюк Дарії Володимирівні, студентці І курсу, яка одночасно навчається у двох закладах вищої освіти: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

- Пецелі Михайлу Васильовичу, студенту І курсу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Отримання стипендії Президента – це і висока планка, і високий старт! Щиро зичимо вам натхнення, творчості та креативу у студентському житті, нових вершин та виборювання нових перемог!

 

Версія для друку Опубликовано: 17 Березня 2021
Поділитись: