Київські МАНівці у фіналі Міжнародного конкурсу Diamond Challenge for High School

Київські МАНівці у фіналі Міжнародного конкурсу Diamond Challenge for High School 27 лютого вихованці відділень  економіки,  іноземної філології та зарубіжної літератури, філософії та суспільствознавства  Київської МАН в Американському домі презентували та захищали свій власний проєкт «TUTY».
Соціальний проект «TUTY» – освітня програма для підлітків покоління «Z» -- вийшов у фінал Міжнародного конкурсу Diamond Challenge for High School, який реалізується за підтримки Програми сприяння громадській активності та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), впроваджується Pact в Україні, організовується Благодійним фондом ICEPP у партнерстві з Університетом Штату Делавер за підтримки міністерства молоді та спорту України та Корпусу Миру в Україні.

Неймовірно талановиті та наполегливі у своїх пошуках МАНівці:  Валері Хайманот, Анна  Тігова та Артур Онищенко,- вибороли право позмагатися та представити свою бізнес-концепцію серед 10 команд фіналістів з усієї України.

Впевнено та достойно молоді інтелектуали презентували свою освітню програму, яка дозволяє кожному спробувати себе в ролі репетитора чи студента, заробляти і вчитися.

«У кожній країні свої методи освіти. Але чи це перевага? Доступ до знань тільки в одній країні -- це обмеження підходів і ризик потрапити під маніпуляцію і пропаганду. Наша мережа відкриє необмежені можливості для розвитку контактів і отримання знань з різних областей»,  – підсумовує авторка проекту Валері Хайманот.

«У нас однаковий бекграунд, ми діти покоління «Z», ми не шукаємо підхід один до одного, тому що ми його ще не втратили, тому що йдемо по одній дорозі в один час. Ми на рівних, з різними сильними сторонами, якими ми готові поділитися один з одним»,  –  говорить Артур Онищенко.

«Ми даємо можливість школярам старших класів застосувати свої знання на практиці і заробити кишенькові гроші!», – зазначає  Анна Тігова.

Тож залишається тільки побажати успіху нашим чудовим юним дослідникам, котрі прагнуть не тільки самі вдосконалюватися та ставати освіченими, а й роблять усе для того, щоб і наше суспільство ставало більш освіченим та інтелектуальним!

Версія для друку Опубликовано: 28 Лютого 2020
Поділитись: