Київські МАНівці на вебінарі до Дня Києва

Київські МАНівці на вебінарі до Дня Києва Київська МАН до Дня Києва організувала та провела вебінар «Сучасні технологічні рішення -- Києву». Захід відбувся у формі пітчингу, під час якого про свої винаходи розповіли вихованці відділення «Київ – столиця», яке було створено у 2018 році. Це інноваційне, експериментальне відділення, метою освітнього процесу у якому  є спрямування наукових досліджень обдарованої молоді у русло вирішення реальних проблем міста.

Одразу три проєкти вихованців Київської МАН,(відділення «Київ-Столиця», секція «Розумне місто-безпечне для життя») -- курсантів ІІІ курсу ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» -- будуть реалізовані, отримавши визнання від ГО «NOOSPHERE». В рамках пасіонарного проєкту «Noosphere Engineering School»,  співзасновниками якого є  Максим Поляков та Михаїл Рябоконь, вже надано повне фінансування для технічної реалізації стартапів із подальшим сприянням  поширенню та запуску кінцевого продукту для відповідного споживача..

Так, фахівцями інжинірингової школи було відзначено проєкт UASolar Леонтія МОЙСЕЄНКА. Він представив прикладне програмне забезпечення для розрахунку, проєктування та моделювання розвитку систем відновлювальної енергетики. Розробка юного киянина призначена для самостійного підбору оптимального варіанту системи для забезпечення житла електроенергією та теплопостачанням. Може використовуватись як приватними особами, так і спеціалізованими компаніями у їх діяльності. Також має окремий освітній модуль для ознайомлення з принципами роботи систем ВДЕ та 3D візуалізацією технологічних процесів та агрегатів. Реалізація стартапу складає 3 місяці.

Павло ГРИЦЮК отримав відзнаку за проєкт USPEED-D2 (Ukrainian Speed) – багатофункціональний дистанційно керований літальний пристрій для виконання широкого спектру задач: безпечного прибирання бурульок; посипання доріжок в ожеледицю зимового періоду; чистку річок та інших водойм, а також інших. За 3-4 місяці буде завершено реалізацію цього стартапу.

Також відзначено було проєкт RoboPROFI – автономний роботизований маніпулятор з нейронною мережею для допомоги у виконанні професійних операцій, здійснення професійної (робітничої) діяльності особам з обмеженими можливостями. Це результат роботи авторського колективу, до складу якого увійшли: Олексій БОБРО та Віктор ШУМНИЙ, а також Олександр ПАВЛЮК (ІІІ курс Коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету). Винахід призначений для сприяння та виконання професійних операцій та робочих задач (заміна колеса, ремонт обладнання, зварювальні та інші роботи). Цей пристрій буде продовженням можливостей там де їх не достатньо. Реалізація триватиме 3 місяці.

Ментором стартапів виступив Валентин ПРОТОПОПОВ, завідувач НП Центру Відновлювальної енергетики Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, керівник секції «Розумне місто-безпечне для життя» відділення «Київ – столиця» Київської МАН. Активне сприяння у реалізації надається можливостями ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» за підтримки директора коледжу Василя ПЕТРОВИЧА.

 

Версія для друку Опубликовано: 29 Травня 2020
Поділитись: