Київські МАНівці готуються до підкорення дипломатичних вершин

Київські МАНівці готуються до підкорення дипломатичних вершин «Хто такий дипломат?» «Чи мрієте ви стати дипломатом?» «Які саме позиції вам цікаві для ознайомлення із мистецтвом української дипломатії?»

Обговоренню та дослідженню цих питань було присвячено чергове заняття секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства, яке відбулось 28 жовтня в рамках реалізації проєкту «Освітня дипломатія».  Хочемо наголосити, що КМАНівці мають ексклюзивне право навчатись на курсі діючого міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії», який розроблений особисто Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Кувейт Олександром БАЛАНУЦЕЮ. Модератором онлайн-зустрічі виступила керівник відділення філософії та суспільствознавства Тетяна КОТ.

Варто зазначити, що впродовж всього заняття, а це був певний симбіоз – і лекція, і практичні завдання-рефлексії, інтерактивне спілкування, дискусія та подекуди навіть дебати – пан Посол Олександр БАЛАНУЦА своєю увагою не оминув жодного учасника. Учні отримали цінні коментарі та вичерпні відповіді на питання, що звучали в ефірі. І це надзвичайно приємно, адже певні уявлення щодо посади Посла, роботи дипломатичної служби, представництва нашої країни щодо іншої держави є усталеними. Фактично відбулась певна руйнація стереотипів. Спілкування було настільки цікавим, що перевищило запланований час на цілу годину!

В сучасних умовах дистанційного навчання особливо актуальним стає пошук нових векторів, підходів та інноваційних методів комунікації.  Тож впевнені, що курс знайомства з українською дипломатією від пана Посла, безперечно, є на часі.

І звичайно ми потурбувались про тих, хто не зміг долучитись до заходу– записали відео. Сподіваємось вам також буде цікаво. Приємного переглядута чекаємо наступної зустрічі! 

Версія для друку Опубликовано: 29 Жовтня 2020
Поділитись: