Київська МАН взяла участь у "Днях українського Інтернету"

Київська МАН взяла участь у "Днях українського Інтернету"


Київська Мала академія наук взяла участь у «Днях українського Інтернету» – всеукраїнському заході, який тривав 27-28 вересня у UBI HALL (вул. Дорогожицька, 8).

27 вересня з метою  обговорення участі молоді у процесах управління Інтернетом відбувся молодіжний форум Youtn IGF-UA для старшокласників та студентів. До його роботи долучилися вихованці відділення комп’ютерних наук, завідувач відділення Дем׳яненко Валентина Борисівна, а очолювала нашу потужну команду на цьому заході директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Поліщук Ірина Юріївна.

28 вересня Дем׳яненко Валентина Борисівна була учасницею 9-го Українського форуму з управління Інтернетом IGF-UA. За її словами, цей захід став дуже корисним для вихованців та педагогів Київської МАН, оскільки він охопив дуже важливі аспекти Інтернет-простору: це і свобода та безпека в Інтернеті, і захист дитини у віртуальному просторі, і кібербезпека, і медіа в Інтернеті, і захист інтелектуальної власності в цифровому просторі, і реформа законодавства у сфері електронних комунікацій. Ці питання є дуже актуальними  для ефективної цифрової трансформації освіти.

Додамо, що важливою рисою освітнього процесу в Київській МАН є те, що наші педагоги використовують усі можливості задля підвищення рівня обізнаності вихованців в обраному ними напрямку дослідницької діяльності, і участь у «Днях українського Інтернету» – ще одне підтвердження цього факту.

Версія для друку Опубликовано: 28 Вересня 2018
Поділитись: