Київська МАН ВІНШУЄ!

Київська МАН ВІНШУЄ! Київська Мала академія наук віншує Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Кувейт пана Олександра БАЛАНУЦУ! Маємо честь вручити пану Послу особливу пам’ятну відзнаку – «Амбасадор Київської МАН».

Цією відзнакою нагороджуються ті, хто не  працюючи у Київській МАН, всіляко підтримує наш заклад, допомагає столичним МАНівцям досягати успіху, поширює у суспільстві наші принципи доброчесності та прагнення робити суспільно значущу справу, спілкується із неймовірно талановитими дітьми та має за партнерів інтелектуальну еліту нації.

Талант педагога – достукатись, віднайти, зацікавити, підтримати! Ви завжди зрозуміло і просто розповідали про важливі, складні, а подекуди й досить заплутані речі. Гасло, що неодноразово лунало впродовж занять: «Бути дипломатом означає, що кожного наступного ранку Ви маєте бути кращою версією самого себе», віднайшло відгук у наших серцях. Адже наші вихованці прагнуть вдосконалення, розвитку, пошуку, і вони доводять це кожного дня.

Навички, отримані під час навчання мистецтву дипломатії на експериментальному курсі, допоможуть нашим молодим науковцям реалізуватись, віднайти переваги та власні вектори руху до амбітних цілей.

Висловлюємо глибоку щиру вдячність за надзвичайно плідну співпрацю та велику допомогу з Вашого боку в роботі з творчо обдарованою учнівською молоддю. Сподіваємось на подальше та ефективне втілення наших спільних ідей та освітніх ініціатив!

Версія для друку Опубликовано: 16 Червня 2021
Поділитись: