Київська МАН традиційно відзначає День безпечного Інтернету

Київська МАН традиційно відзначає День безпечного Інтернету Кожного року, у лютому, вже 18-й раз поспіль світ відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day – SID), цього року цей день відзначався 9 лютого. Слоган «Разом для кращого Інтернету» заохочує всіх і кожного приєднатися до цього руху та максимально використати потенціал Інтернету для того, щоб зробити глобальну мережу безпечнішою та кращою для всіх, особливо для дітей та молоді.
За всі роки День безпечного Інтернету став знаковою подією в галузі кібербезпеки. Розпочавшись як ініціатива проєкту ЄС «Безпечні кордони» у

2004 році та розроблений мережею Insafe як один з перших заходів у 2005 році День безпечного Інтернету вийшов за межі своєї традиційної географічної зони й сьогодні відзначається більш ніж у 170 країнах світу.

Популяризація дій, які сприяють безпечному користуванню Інтернетом, вже стала однією з традицій Київської МАН по відзначенню цього Дня.

За ініціативи Міжнародної громадської організації «Європейська Медіа Платформа», Київської Малої академії наук, Освітнього Омбудсмена Сергія Горбачова та за сприяння РНБО України Київська МАН запрошує доєднатися до загальноукраїнського опитування на тему: «Кібербезпека очима української молоді», присвяченого Дню Безпечного Інтернету, для того, щоб знайти дієві ідеї щодо покращення мережі Інтернет не лише в день «SID», а й протягом усього року! З 9 лютого по 9 березня 2021 р. запрошуємо учнівську молодь, студентів пройти опитування за посиланням:

https://forms.gle/o92gRvbetCfUfoA38

Таке опитування започатковане «Європейською Медіа Платформою» у 2017 році. Його результати, які будуть оприлюднені на сайтах ЄМП та Київської МАН нададуть унікальну можливість дізнатися, які питання цікавлять українську молодь у галузі кібербезпеки; отримати поради від фахівців РНБО України, які інструмени допоможуть протидіяти загрозам; загострити увагу на питаннях, що будуть корисні при підготовці статей на теми, що хвилюють або цікавлять; долучитись до пропозицій щодо стратегії побудови інформаційної безпеки нашої держави, до питань інтеграції України до єдиного цифрового ринку Європи та багатьох інших, що будуть розглядатися на 12-ому Українському форумі з управління Інтернетом IGF-UA, який відбудеться восени 2021 року.

Безпечний Інтернет – це як екологія навколишнього середовища – справа кожного свідомого громадянина. І тільки разом ми зможемо цього досягти! Долучайтесь!
Версія для друку Опубликовано: 10 Лютого 2021
Поділитись: