Київська МАН на Міжнародній олімпіаді наукових проєктів INSPO 2021(Туреччина)

Київська МАН на Міжнародній олімпіаді наукових проєктів INSPO 2021(Туреччина) Вихованки Київської Малої академії наук зайняли призові місця на  Міжнародній олімпіаді наукових проєктів INSPO 2021(Туреччина). Олена Коваленко, вихованка секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» відділення технічних наук, учениця 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ»  посіла 1 місце з проєктом  «Отримання альтернативної енергії за допомогою коливань дерев».
Єлизавета Столярчук, випускниця секції «Технологічні процеси та перспективні технології» відділення технічних наук, студентка І курсу ІПСА КПІ ім. Ігоря Сікорського завоювала 2 місце з проєктом «Вітряний генератор на основі сегнерового колеса».

Обидві дівчатка представляли свої роботи в категорії «Ресурси та енергія», яка охоплює вивчення джерел енергії,  шляхів підвищення їх ефективності та зменшення негативного впливу від їх використання на навколишнє середовище при виробництві енергії.

Кириченко Анастасія, вихованка відділень відділення хімії та біології й екології та аграрних наук, учениця  11-го  класу Центру освіти «Оптіма» виборола 3 місце в категорії «Здоров’я» з роботою «Дослідження інгібіторних властивостей синтетичних a,ß,y пептидів на полімеризацію плазми крові людини».

Висловлюємо подяку науковим керівника юних дослідниць:

Олегу Козленку, керівнику секції «Технологічні процеси та перспективні технології» відділення технічних наук Київської МАН, завідувачу наукової лабораторії кріогенної техніки Фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслуженому вчителю України;

Пироговій Людмилі Віталіївні, молодшій науковій співробітниці відділу структури та функції білка Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України, кандидат біологічних наук.

Міжнародна олімпіада наукових проєктів INSPO організована BARGEM of Okyanus Colleges  для учнів середніх шкіл і проводиться на національному рівні з 2007 року. З 2014 року вона розширює сферу діяльності та набуває міжнародного рівня. Молоді науковці з всього світу можуть представляти проєкти в таких галузях: інженерія, енергетика, навколишнє середовище та охорона здоров’я. Метою діяльності INSPO  є заохочення молоді до реалізації своїх ідей і сприяння глобальному розумінню екологічних проблем.

Олімпіада INSPO шукає розв’язання проблем, пов’язаних з відповідальним та ефективним використанням невідновлюваних та відновлюваних природних ресурсів; впливу невідновлюваних природних джерел на глобальне потепління тощо.

Крім того, INSPO надає величезного значення міжнародному співробітництву, тому вона є партнером міжнародних проєктів MILSET, MOSTRATEC, FAST, IYSA-ISTEC, ISIF, ATAST-IFEST, INNOPA та EXPOSCIENCE MEXICO.

Вітаємо з новою перемогою на міжнародній арені! Пишаємось! Бажаємо подальших успіхів!

 

Версія для друку Опубликовано: 05 Травня 2021
Поділитись: