Київська МАН інформує освітян столиці про особливості проведення контрольної роботи на ІІ етапі конкурсу

Київська МАН інформує освітян столиці про особливості проведення контрольної роботи на ІІ етапі конкурсу


Педагоги Київської МАН проводять активну роботу з підготовки проведення контрольної роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту у форматі ЗНО. Так, 17 січня у приміщенні НВК «Домінанта» відбулася зустріч працівників КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», КНП «Освітня агенція міста Києва» зі столичними освітянами. Метою цієї зустрічі було обговорення проведення контрольної роботи з базових дисциплін: історії, біології, географії, української мови -- у форматі комп’ютерного тестування. Організація проведення контрольної роботи в онлайн режимі сприятиме прозорості та доброчесності отриманих результатів, а це, своєю чергою, підвищить довіру до самого конкурсу з боку тих, хто бере у ньому безпосередню участь, -- юних київських дослідників.

На зустрічі було порушено низку питань, що стосуються організаційних та технічних моментів під час виконання завдань контрольної роботи. Зазначено, що контрольні роботи з чотирьох базових дисциплін (історії, біології, географії, української мови) будуть проходити у навчальних закладах районів м. Києва.

Освітяни отримали вичерпні відповіді на всі запитання.

Насамкінець було зазначено, що на електронну адресу районних науково-методичних центрів буде надіслано технологічну карту та карту відповідальної особи за проведення контрольної роботи.

Без сумніву, досвід саме такої організації проведення контрольної роботи є нагальною потребою часу, оскільки прозорість в усіх сферах життя є необхідною умовою на шляху України до європейських суспільних стандартів. 

Версія для друку Опубликовано: 18 Січня 2019
Поділитись: