15 травня представники відділень наук про Землю МАН з усієї України зібрались на святій землі Києво-Печерської лаври. Тут Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником, Інститутом географії НАН України та Київською МАН відбувся Всеукраїнський круглий стіл методистів та наукових керівників відділень наук про Землю МАН України. Темою круглого столу був вплив кліматичних, гідрологічних та геологічних умов на збереження історичних пам’яток. Перед присутніми виступили: Рудник Олександр Володимирович, в.о. генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника; Лихота Світлана Олексіївна, заступник директора з методичної роботи Національного центру «МАН України», Васинюк Володимир Олексійович, заступник директора КПНЗ «КМАНУМ» з навчально- методичної роботи; Курлова Зінаїда Олександрівна, завідувач відділення наук про Землю Київської МАН та інші.
Від вихованців Київської МАН з доповіддю виступила Василів Ольга, член секції кліматології та метеорології, переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ, яка розповіла про вплив сезонних коливань мікрокліматичних показників на технічний стан ближніх печер Києво-Печерської лаври.
Про гідрологічні аспекти охорони і захисту об’єктів історико-археологічних споруд на території Києво-Печерської лаври доповіла Мальцева Анна, випускниця секції гідрології, переможниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ .
Курлова Зінаїда Олександрівна, завідувач відділення наук про Землю Київської МАН, презентувала навчально-методичне видання «Методика комплексних польових географічних досліджень».