Курс молоді на євроінтеграцію

Курс молоді на євроінтеграцію Курс на європейську інтеграцію є природним наслідком здобуття Україною незалежності. Його мета – створення умов для входження до Європейського Союзу шляхом масштабних внутрішніх перетворень вкраїні. Сьогодні це – пріоритетний курс внутрішньої та зовнішньої політики нашої держави. Соціально активна молодь повинна стати безпосереднім ініціатором та учасником цих перетворень, носієм найкращих принципів співіснування та співпраці європейської спільноти.




Учні секції «Журналістика» відділення української філології та мистецтвознавства КМАНУМ разом із гуртківцями «Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва взяли участь у дискусійній вітальні «Я – європеєць», організованій з метою обговорення ставлення юних українців до актуальної проблеми, усвідомлення молодим поколінням власної ролі у процесах євроінтеграції.



Експертом було запрошено помічника керівника апарату Прем’єр-міністра, старшого консультанта сектору перекладу актів європейського права відділу міжнародного права Інституту законодавства Верховної ради України Ольгу Шведу, яка ознайомила учасників з основними нормативними документами та принципами діяльності  Євросоюзу, розповіла про роботу уряду України у галузі євроінтеграції.





Під час жвавої дискусії старшокласники мали змогу висловити свою думку щодо реалізації відповідних заходів, з’ясувати ставлення аудиторії до можливостей, що з’являтимуться для громадян України у разі отримання безвізового режиму із країнами-членами ЄС, перспектив для навчання, професійного становлення, інтеркультурного  обміну між молоддю Європи та нашої країни.  



Активне обговорення показало зацікавленість молоді у проблемі. Найголовнішим результатом зустрічі стала підтримана усіма пропозиція Ольги Шведи взяти участь у діловій грі «Ухвалення надання безвізового режиму ЄС». Захід заплановано провести у грудні 2016 року. 



Версія для друку Опубликовано: 06 Грудня 2016
Поділитись: